Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Vaškas depiliacijai – kaip išsirinkti tinkamą?

Vaškas depiliacijai – kaip išsirinkti tinkamą?

Vaškavimas turi daug privalumų, palyginus su kitomis plaukų šalinimo formomis. Tai – veiksmingas būdas vienu metu pašalinti didelį plaukų kiekį. Depiliacija vašku yra ilgalaikis metodas, nes plaukai vašku išteptose vietose neatauga nuo dviejų iki aštuonių savaičių. Kai plaukai yra skutami arba šalinami depiliaciniu kremu, plaukeliai pašalinami paviršiuje, o ne prie plauko šaknies. Ilgą laiką pakartotinai vašku depiliuotose vietose plaukai dažnai atauga švelnesni.

Depiliacinis vaškas – koks jo pranašumas?

Lėčiau ataugantys plaukeliai. Yra rimta priežastis, kodėl plaukai atauga lėčiau, kai juos depiliuojate vašku: plaukai traukiami nuo šaknų. Tokiu būdu jūsų oda išliks lygi tam tikrą laiką, kuris trunka nuo išrauto plauko folikulo atsinaujinimo iki to momento, kai plauko stiebas pasiekia odos paviršių. Visas šis procesas paprastai trunka tris-keturias savaites – tiek vidutiniškai laiko praeina tarp apsilankymų depiliacijos vašku.

Plaukai ataugs vis plonesni ir retesni. Taip yra todėl, kad vašku plaukai išraunami nuo šaknų, todėl laikui bėgant plauko folikulas silpnėja. Silpni plaukų folikulai augina plonesnius ir retesnius plaukus. Tačiau genetika vis tiek lemia didžiąją dalį jūsų plaukų savybių, pavyzdžiui, šiurkštumą, spalvą ir augimo greitį. Nesitikėkite dramatiškų pokyčių nuo šiurkščių iki plonų plaukų per porą susitikimų. Prireiks šiek tiek laiko, kad pastebėtumėte esminius pokyčius.

Jūsų oda bus švelniai šveičiama. Vaškavimo metu pašalinamas išorinis odos sluoksnis, todėl jūsų oda bus lygesnė ir šviesesnė, tačiau nepamirškite, kad depiliacinis vaškas nėra odą šveičianti priemonė. Tiesą sakant, labai patartina, kad kelias dienas iki vizito vaško depiliacijos procedūrai pasiruoštumėte odą šveitimui. Nešveiskite odos tą pačią dieną, kai vyks vizitas, nes dėl to oda gali tapti pernelyg jautri. Po depiliacijos vašku atliekamas odos šveitimas yra vienas iš būdų, kaip išvengti įaugusių plaukelių.

Jūsų oda bus mažiau linkusi į uždegimus. Ar žinojote, kad nuolatinis skutimasis sukelia lėtinį odos uždegimą? Dėl skustuvo trinties, taip pat natūralios odos trinties šioje srityje atsiranda uždegimas ir spalvos pakitimai. Pastarasis atsiranda todėl, kad oda reaguoja į uždegimą ir tampa storesnė, o melanocitai (pigmentą gaminančios odos ląstelės) tampa aktyvesni. Tai labai dažnas skutimosi trūkumas, kurį galima gerokai sumažinti naudojant depiliaciją vašku, nes oda bus mažiau veikiama pakartotinės trinties: tik vienas apsilankymas per mėnesį reiškia mažesnį uždegimą ir dar mažesnę tikimybę atsirasti odos spalvos pakitimams.

Mažiau vargins erzinantis niežulys ir dilgčiojimas. Kai plaukai iškyla į paviršių, pradeda niežėti ir dilgčioti. Vaškuojant plaukeliai ilgiau užtrunka, kol pasiekia odos paviršių, todėl ilgiau jausitės glotnūs. Taip pat verta paminėti, kad augančių plaukelių dygimo pojūtis labiau juntamas po skutimosi, nes skustuvas plaukelius kerpa kampu, dėl tos pačios priežasties plaukai atrodo tamsesni. Galėsite lengviau atsikvėpti, kad pradėjus depiliuotis vašku, šis šiurkštumo pojūtis jus vargins mažiau.

Išvengsite įpjovimų ir įpjovimų rizikos. Naudojant skustuvą visada yra rizika įsipjauti, juo labiau, kai jūsų rankos padengtos putomis ir muilu, o jūs esate vienoje mažiausiai saugių vietų namuose – vonios kambaryje. Kai pradėsite depiliuotis vašku, jūsų oda taps mažiau pažeidžiama.

Kietasis vaškas ir minkštasis depiliacinis vaškas? Jų skirtumai:

Yra daugybė prekės ženklų ir vaško rūšių, tačiau visi jie skirstomi į dvi pagrindines kategorijas: kietasis vaškas depiliacijai ir minkštasis vaškas. Minkštas vaškas depiliacijai tepamas vaško mentele, o po to pašalinamas muslino juostele. Šis vaškas geriausiai tinka didesnėms sritims, pavyzdžiui, rankoms, kojoms ir pažastims, depiliuoti.

Kietasis vaškas depiliacijai, kuriam reikia daugiau įgūdžių, yra šiek tiek kitoks. Jis storesnis ir tepamas šiltas mentele. Kai vaškas sukietėja, jis pašalinamas nenaudojant juostelės. Depiliuojant veidą vašku paprastai naudojamas kietasis vaškas. Be to, profesionalų nuomone, kietasis vaškas depiliacijai taip pat yra geriausias pasirinkimas, kai reikia depiliuoti jautrią odą, pvz., bikinio srityje. Jis prisitvirtina tik prie plaukelių, o ne prie odos, todėl sumažėja diskomfortas ir dirginimo galimybė.

Kodėl būtina naudoti produktus prieš ir po vaško procedūros?

Depiliacija vašku yra vienas patogiausių plaukų šalinimo būdų. Tiek minkštas, tiek kietas kūno vaškas suteikia odai naudą, kurios negali pasiūlyti joks kitas sprendimas, nes beveik bet kuri kūno dalis išlieka lygi ištisas savaites ir palaipsniui mažina kūno plaukelių kiekį. Nors profesionalios vaško formulės yra pagrindinė šių procedūrų sudedamoji dalis, negalite garantuoti nė vienos iš minėtų naudų be geriausių prieš ir po depiliacijos priemonių, kurios užbaigia procesą.

Priežiūra prieš ir po depiliacijos vašku yra esminės depiliacijos vašku paslaugos dalys. Estetologai turi laikytis įvairių higienos praktikų, instruktuoti klientus apie tinkamas saugos priemones ir atidžiai stebėti odą, kad išvengtų sužeidimų ir infekcijų. Jie taip pat turi pasirūpinti geriausiais produktais odai puoselėti prieš ir po vaško procedūros, o idealiu atveju šie produktai pagerins vaško efektyvumą, kai ateis laikas šalinti nepageidaujamus kūno plaukelius. Žmogaus oda gali būti atspari trinčiai ir temperatūros pokyčiams, tačiau susidūrusi su šiais veiksniais po depiliacijos vašku ji vis tiek yra pažeidžiama. Depiliuojant vašku pašalinamas išorinis odos sluoksnis, iš folikulų ištraukiami plaukeliai, o poros lieka atviros nesuskaičiuojamai daugybei veiksnių.

Viena vertus, prieš ir po vaško procedūros sustiprina paties vaško poveikį ir padeda odai išlikti lygiai ir sveikai atrodančiai dar ilgai po procedūros. Kita vertus, prieš ir po vaško procedūros aktyviai apsaugo odą nuo bet kokių pažeidimų šalinant plaukelius. Jei oda prieš tai nebus tinkamai paruošta, plaukelių ištraukimas pareikalaus daugiau darbo ir sukels daugiau skausmo. Taip pat papildoma apsauga po depiliacijos vašku sumažina atvirų porų sužeidimų ir (arba) infekcijos tikimybę, o klientams padeda atsipalaiduoti pasiekus savo skausmo slenksčio ribą.

Kodėl verta rinktis „Skin‘s“ depiliacinį vašką?

„Skin’s“ sistema iš esmės keičia esamus plaukų šalinimo būdus, nes tai veiksminga, odos netraumuojanti ir labai greita procedūra, pašalinanti plaukelius vienu nuplėšimu. Naudojimo metodas pagrįstas žemos temperatūros vašku, kuris turi savybę švelniai ir giliau ištraukti plaukelius, todėl yra labai veiksmingas trumpiems plaukeliams (anageno fazėje) ir beveik neskausmingas. Ši naujoviška sistema mažiau traumuoja plauko matricą ir palaipsniui mažina jo skersmenį bei kiekį gydomoje zonoje. Vaškas apglėbia plauką, bet neprilimpa prie odos kaip tradiciniai vaškai. Nuolatinis plaukelių šalinimas naudojant  „Skin’s“ metodą pailgina plaukelių ataugimo laikotarpį.

„Skin‘s“ – profesionalus, kokybiškas vaškas depiliacijai.

Shopping Basket