Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Hialurono rūgšties injekcijos: optimalus būdas mažinti raukšles kaklo srityje

Hialurono rūgšties injekcijos: optimalus būdas mažinti raukšles kaklo srityje

Veido senėjimas yra sudėtingos sinergijos tarp odos tekstūros pokyčių ir veido apimties mažėjimo pasekmė. Senėjimas atskirai veikia odą, minkštuosius audinius (ypač riebalus ir raumenis) ir struktūrinę atramą.

Vis didėjantis noras ilgainiui išlaikyti jaunatvišką išvaizdą paskutiniu metu paskatino naujų dermatologinių procedūrų, skirtų odos senėjimo gydymui, išradimą: tuomet atsirado dėmesys minimaliai invazyvioms procedūroms ir metodams, skirtiems apimties praradimui, raukšlėms ir odos fotosenėjimui gydyti.

Grožio industrija žengia išvien su mokslu

Pacientai, kurie ryžtasi išbandyti odą atjauninančias procedūras, nori atrodyti jaunai ir kuo natūraliau tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Apimties praradimas ir sunkios raukšlės turi būti gydomos įvairiais dinamiškais ir naujoviškais metodais ir nuolat tobulėjančiais produktais, suteikiančiais natūralią išvaizdą, kai veidas juda.

Į odos kokybę taip pat reikia atsižvelgti ankstyvame amžiuje (30-ies), jei pacientai nori ilgainiui atrodyti jauniau. Šiuo metu geriau išmanant odos medžiagų apykaitą ir struktūrą paaiškėjo, kad dermos jungiamojo audinio pokyčiai atitinka su amžiumi susijusį ekstraląstelinės matricos (ECM) nykimą. Šis praradimas yra labai atsakingas už raukšlių atsiradimą, dėl kurio atsirado odos atjauninimo ir grožio puoselėjimo koncepcija.

Hialurono rūgštis – pagalbos ranka senstančiai odai

Odos apdorojimas produktais, kurių sudėtyje paprastai yra hialurono rūgšties (susietos arba nesusietos), sumaišytos arba nesumaišytos su oligoelementais (aminorūgštimis, vitaminais ir mineralais), didina fibroblastų biosintezės gebėjimą. Taip atkuriama optimali fiziologinė aplinka, padidėja ląstelių aktyvumas ir kolageno, elastino bei hialurono rūgšties sintezė, todėl formuojasi „jaunesnė ECM“.

Galiausiai oda tampa stangresnė, elastingesnė, labiau sudrėkinta ir švytinti. Tačiau, nepaisant gerų odos kokybės rezultatų naudojant šiuos produktus, paprastai smulkios raukšlelės beveik neišnyksta. Vis dėlto, siekiantys sumažinti odos raukšlių ryškumą turėtų pasvarstyti apie hialurono rūgšties pagrindu gaminamus odos užpildus TEOSYAL. Šis užpildas puikiai prisitaiko prie veido dinamikos, kad išliktų nepastebimas atliekant veido judesius. Dėl šių savybių TEOSYAL® RHA 1 yra tinkamiausias produktas smulkioms raukšlėms koreguoti, taip pat visuotiniam odos atgaivinimui bei ilgalaikiam veido atjauninimui.

TEOSYAL® RHA 1: optimalus sprendimas kaklo linijų gydymui

Kaklo linijas ypač sunku gydyti dėl dviejų pagrindinių priežasčių: odos plonumo, taip pat jos suglebimo, kuris paprastai pasireiškia sulaukus apie 45-50 metų, o kai kuriems ir anksčiau. Kaklo linijos paprastai gydomos įvairiais būdais, tokiais kaip tradicinė mezoterapija.

Iš tiesų, tradicinei mezoterapijai reikalingi pakartotiniai gydymo seansai ir net tada pastebėtas poveikis yra trumpalaikis. Tradiciniai užpildai veiksmingiau gydo raukšles, tačiau kaklo linijų atveju gautas rezultatas dažnai būna sustingęs, o rizika, kad susidarys papulės, kurioms išnykti prireiks laiko, yra nemaža. TEOSYAL® RHA 1 užpildas sujungia visus minėtų produktų teigiamus poveikius, kartu išlaikydamas odos dinamiškumą šioje zonoje.

Kaklo linijų gydymas su TEOSYAL® RHA 1

Unikalios TEOSYAL® RHA 1 savybės palengvina tiesioginę produkto integraciją į injekcijos zoną ir po paviršinės injekcijos leidžia intensyviai drėkinti odą bei koreguoti raukšles ir linijas su žymiai mažesne gydytojų ir pacientų taip bijomų papulų atsiradimo rizika. Be to, dėl elastingumo ir stiprumo derinio produktas lengvai prisitaiko ir taip dinamiškai gydo kaklo linijas, o tai leidžia pasiekti įspūdingą ir ypač natūralų rezultatą.

TEOSYAL® RHA 1 taip pat puikiai tinka kaktos linijoms, perioralinėms raukšlėms, akordeono linijoms ir dekoltė zonai gydyti. TEOSYAL® RHA 1, derinant su kitais užpildais (esant gilesnėms linijoms), yra dėmesio vertas pasirinkimas siekiant išsaugoti odos dinamiškumą, sušvelninti smulkias raukšles ir išlaikyti natūralią bei jaunatvišką išvaizdą.

Shopping Basket