Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Putlios lūpos – jaunatviško veido simbolis

Putlios lūpos – jaunatviško veido simbolis

Lūpos ir šypsena padeda spinduliuoti jaunystę, patrauklumą ir grožį. Tai paaiškina didėjantį natūraliai atrodančių lūpų injekcijų populiarumą visose amžiaus grupėse. Teoxane  tyrimai, pagrįsti moterų, besidominčių lūpų procedūromis, įžvalgomis, rodo, kad 73 % PACIENČIŲ NORI NATŪRALIAI IR SVEIKAI ATRODANČIŲ LŪPŲ.

Yra žinoma, kad lūpos yra viena iš labiausiai išraiškingų veido dalių. Todėl Teoxane LipUnique kolekcijoje yra įvairių užpildų, tinkančių kiekvienam poreikiui ir visoms lūpoms, padedančių formuoti natūraliai atrodančias šypsenas.

Nesvarbu, ar norite putlesnių lūpų, ryškesnių, jauniau atrodančių lūpų, ar tiesiog natūralaus gražaus rezultato, kuris leistų jaustis geriau su savimi, galite pasikliauti Teosyal RHA®, kad išlaikytumėte visą lūpų išraiškos spektrą, kuris daro jus savimi. Firminis Teoxane metodas remiasi du dešimtmečius kaupta medicinos kompetencija ir Teoxane akademijoje ištobulintais geriausios praktikos metodais.

Už Teoxane „drop“ stovi aukštos kvalifikacijos mokslininkų, praktikų, tyrėjų ir ekspertų komanda, kuri ranka rankon dirba siekdama to paties unikalaus tikslo: propaguoti mokslinį požiūrį į užpildus ir dermokosmetiką, pagrįstą giliomis anatominėmis ir fiziologinėmis žiniomis, orientuotą į pacientų saugumą ir pasitenkinimą. Ši kolektyvinė patirtis leido sukurt unikalų Teoxane metodą, kuris leidžia pritaikyti savo techniką siekiant veiksmingų, natūralia atrodančių rezultatų.

LipUnique – užpildai išraiškingoms lūpoms

Labai dinamiški užpildai. Tenkina itin dinamiškos perioralinės srities poreikius, greičiau ir plačiau prisitaiko prie veido judesių, išsaugodami natūralią veido išraišką.

Arčiau natūralios hialurono rūgšties. Dėl unikalios Teoxane išsaugoto tinklo technologijos (PNT) gaunami elastingi ir dinamiški geliai, kurie yra artimiausi natūraliai organizme esančiai hialurono rūgščiai ir išsaugo natūralias šypsenas bei išraiškas.

Saugesnės paviršinės injekcijos. Unikalios dinaminės savybės ir Teosyal RHA® serijos elastingumas yra ypač pritaikytas tenkinti poreikius labai dinamiškų veido sričių ir tinka visiems injekcijų gyliams, įskaitant saugesnius paviršinių injekcijų būdus.

Hialurono rūgštis – pagalba senstančiai odai

Hialurono rūgštis yra unikali medžiaga, natūraliai esanti jūsų odos struktūroje. Ji padeda padidinti kolageno ir elastino kiekį, todėl oda išlieka drėkinama, putli, stangri ir švytinti, mažina senėjimo požymius ir odos pažeidimus. Kitaip tariant, ji palaiko jaunatvišką ir gaivią odos išvaizdą. Laikui bėgant natūrali hialurono rūgštis suyra, todėl atsiranda smulkių linijų ir raukšlių. Štai čia į pagalbą ateina Teoxane. Jų unikalios formulės siekia kuo tiksliau atkartoti natūraliai jūsų organizme esančią hialurono rūgštį, kad pasiektumėte optimalių rezultatų.

Teoxane laboratorija pirmoji sukūrė susietąją hialurono rūgštį, padedančią sustiprinti ir apsaugoti odą, kartu užtikrinant optimalų jos drėkinimą. Sukurta pagal patentuotą procesą, unikali kryžminio ryšio technologija suformuoja porėtą kvėpuojantį tinklelį odos paviršiuje, kuris sulaiko vandenį ir palaiko geresnį odos drėkinimą, palyginus su standartine hialurono rūgštimi.

Kiekviename Teoxane hialurono rūgšties laše yra šveicariško mokslo koncentratas, sukurtas taip, kad stipriai paveiktų ne tik jūsų išvaizdą, bet ir savijautą, leisdamas jums spinduliuoti pasitikėjimu savimi iš vidaus. Dėl išsamaus užpildų asortimento ir glaudžios Teoxane partnerystės su patikimų ir kompetentingų gydytojų tinklu, jūsų grožio apibrėžimas gali būti gerbiamas ir praturtintas natūraliai atrodančiais ir greitais rezultatais, kuriais galėsite džiaugtis kiekvieną dieną.

Shopping Basket