Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » AestheFill – nauja kolageno biostimuliatorių era

AestheFill – nauja kolageno biostimuliatorių era

Aesthefill – injekcinė priemonė, kurią naudojant atliekama gili audinių regeneracija, mažinanti veido senėjimo požymius. Aesthefill pagamintas iš Poli-D ir L-pieno rūgšties(PDLLA), kuri yra biologiškai suderinama ir biologiškai suyranti medžiaga, patvirtinta JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir taip pat naudojama odos patempimo siūlų sudėtyje. Ji natūraliai skatina odos ląsteles gaminti savo pačių kolageną.

Preparatui naudojamos sferinės polilaktino rūgšties dalelės, vadinamos termoplastiniu ir biologiškai suyrančiu polilaktidu, kuris gaunamas iš kukurūzų arba bulvių krakmolo polimerizacijos būdu. Gelio biologinis skaidymas vyksta savarankiškai: dėl hidrolizės polilaktidas palaipsniui skyla į pieno rūgštį ir glikogeną, o paskui natūraliai pasišalina iš organizmo.

Vos tik gaminys patenka į odą, jis pradeda aktyviai užpildyti tuštumas, kurios atsiranda dėl odos senėjimo ir jos pačios struktūrinių baltymų netekimo. Tikslinėje vietoje polilaktido molekulės iš karto pradeda audinių atsinaujinimo ir kolageno formavimosi procesą, dėl kurio visiškai atstatomas odos tūris ir išlyginamos net gilios raukšlės. Taip yra dėl ypatingų AestheFill molekulių savybių, kurios dėl savo akytos struktūros užtikrina veiksmingiausią kolagenogenezę. Fibroblastai (odos ląstelės) pradeda veikti tiek mikrosferų išorėje, tiek viduje.

Be to, polilaktino rūgštis aktyviai skatina subrendusių odos ląstelių hialurono rūgšties gamybą. Užpildo unikalumas slypi tame, kad suirus ir visiškai pašalinus pagrindinę veikliąją medžiagą iš organizmo (šis procesas vidutiniškai trunka nuo 3 iki 4 mėnesių), toje vietoje, kur įdėtas gelis, lieka ne tuštuma, o naujas kolagenas ir elastinas. Todėl poveikis išliks ilgai – iki tol, kol dėl amžiaus veiksnių poveikio prasidės nuosavo kolageno ir elastino irimas. Tuo metu procedūrą galima pakartoti. Hidrogelio AestheFill sudėtyje esantis polilaktidas turi akytą struktūrą su smulkiai išsklaidytomis vienodo dydžio dalelėmis, todėl gelis po oda pasiskirsto tolygiai.

Pagrindinės AestheFill hidrogelio naudojimo indikacijos yra šios:
– veido, kaklo, dekoltė ir rankų lipodistrofija, dėl kurios prarandamas odos tūris, oda suglemba, praranda elastingumą ir tankį;
– įdubusios veido sritys – įdubę skruostai, skruostikauliai, įdubęs nosies ir ašarų griovelis;
– gilios raukšlės (akių kampučiuose, aplink burną, nosikaulių ir priešsmakrinės raukšlės);
– atrofiniai ir pooperaciniai randai;
– veido formų ir kontūrų pažeidimai (asimetrija, apimties sumažėjimas).

Preparatas švirkščiamas tiesiai į labiausiai problemines sritis arba paskirtomas viso veido plote, jei oda atrodo suglebusi, dehidratuota ir atoniška. Procedūra baigiama lengvu masažu, kurio metu vidiniai odos sluoksniai tolygiai užpildomi geliu.

Aesthefill – greiti ir ilgalaikiai rezultatai

Rezultatas tampa pastebimas jau po pirmosios procedūros. Raukšlės išsilygina, sukuriama matoma apimtis. Tiesa, praėjus savaitei po AestheFill injekcijų dar galimas nedidelis apimties sumažėjimas (iš gydomos vietos pasišalins vaisto tirpiklis – vanduo), tačiau tai neturės įtakos rezultato kokybei.

Polio pieno rūgštis ir jos pagrindu pagamintas AestheFill yra saugūs organizmui. Kaip minėta, polilaktino rūgštis natūraliai išsiskiria iš organizmo. Tai reiškia, kad pacientui nereikėtų baimintis sveikatos problemų, susijusių su nesuyrančių polimerų buvimu organizme. Produktas nemigruoja į gretimus audinius. Visos į dermą įvestos polilaktino rūgšties molekulės lieka norimame sluoksnyje ir tvirtai išlaiko tūrį injekcijos zonoje.

Papildomas privalumas yra ir taisyklinga geometrinė polilaktino rūgšties dalelių forma, kuri neleidžia užkimšti smulkiųjų kraujagyslių. Prie AestheFill privalumų prisideda ir tai, kad procedūros metu gydytojas gali sustabdyti norimą koncentraciją ir atlikti darbą skirtinguose dermos lygiuose (giliajame ir paviršiniame).

Atraskite Poli-D ir L-pieno rūgšties (PDLLA) naudą su AestheFill

Pagrindinė AestheFill preparatų sudedamoji dalis yra PDLLA (poli–D, L–pieno rūgštis). Tai unikalus D– ir L–laktido derinys, užtikrinantis akytą mikrosferų struktūrą, vienodą kolageno gamybą, greitą suspensijos paruošimą, vienodą struktūrą be gumulėlių. Apvalios PDLLA dalelės dėl savo sferinės formos užtikrina optimalų saugumą ir patikimumą, patvirtintą klinikiniais tyrimais ir FDA. Dėl AestheFill injekcijų susidaro kolageno skaidulos su stipriais kovalentiniais ryšiais. Sferinė dalelių forma užtikrina didelį fibroblastų procentą naujo kolageno formavimuisi. AestheFill poveikis yra odos stangrinimas, natūralaus tūrio papildymas, su amžiumi prarastų kontūrų atkūrimas. AestheFill sėkmingai naudojamas randams, įskaitant po aknės, gydyti.

Apibendrinant galima teigti, kad AestheFill Poli-D ir L-pieno rūgšties (PDLLA) rūgšties odos užpildas veikia giliojoje dermoje, palaipsniui skatindamas kolageno gamybą, kad būtų koreguojamos raukšlės, odos nelygumai ir pakeičiamas dėl senėjimo proceso prarastas veido apimties sumažėjimas. AestheFill naudojamas laikinai odos įdubimo korekcijai, suleidžiant jį į poodinį veido odos sluoksnį. Skirtingai nuo tradicinių odos užpildų, AestheFill laikui bėgant subtiliau pakeičia prarastą kolageną ir papildo veido apimtį, suteikdamas jums natūralesnę išvaizdą. Norite savo klientus nustebinti naujove odos užpildų rinkoje – efektyviomis AestheFill injekcinėmis priemonėmis? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket