Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Lūpų putlinimo kursai – ką reikėtų žinoti prieš pradedant?

Lūpų putlinimo kursai – ką reikėtų žinoti prieš pradedant?

Lūpos yra dinamiškiausia iš visų veido struktūrų, kurias komplikuoja nervų-kraujagyslių tinklas, gleivinė ir raumenys. Lūpų užpildai gali būti bauginantis gydymo būdas tiek naujiems, tiek patyrusiems gydytojams. Todėl lūpų užpildų kursuose daugiausia dėmesio skiriama injekcijų įgūdžiams lavinti, kad būtų galima procedūrą atlikti bet kokio dydžio ir formos lūpoms.

Pagrindiniai mokomieji įgūdžiai apima funkcinės anatomijos pažinimą, galimų variantų įvertinimą ir saugų tinkamo tankio užpildo švirkštimą konkrečioms lūpoms.

Lūpų putlinimo kursai – kas juose aptariama?

Kursų teorija įprastai apima bendrą lūpų anatomijos lygį, konsultacijas ir apžiūrą, veido kartografavimą, injekcijų techniką ir mokymąsi valdyti komplikacijas, įskaitant hialazės naudojimą. Hialazė naudojama odos užpildams tirpinti ir dažnai naudojama dėl galinčių susidaryti gumulėlių.

Estetinės medicinos pramonė smarkiai auga jau daugiau nei 10 metų ir nerodo jokių lėtėjimo požymių. Botoksas ir hialurono rūgšties pagrindo užpildai yra didelė šio augimo dalis; šiuo metu tai yra numeris vienas tarp nechirurginių kosmetinių medžiagų. Jei nenorite praleisti šios industrijos augimo pro akis, puikus būdas pasinaudoti šia galimybe yra įgyti pažangų užpildų injekcijų sertifikatą.

Lūpų putlinimo kursai: kodėl verta juose dalyvauti?

Sertifikavimas gydytojams ir kitiems grožio specialistams suteikia daug naudos, nes padidina jūsų praktikos ir patirties lygį. Jis gali paskatinti jūsų karjerą, nes išplėsite procedūrų, kurias galite pasiūlyti, spektrą, todėl tapsite patrauklesni darbdaviams ir klientams. Kadangi botoksas ir odos injekcijos yra labai populiari procedūra, sertifikavimas atveria jums galimybę dalyvauti augančioje rinkoje ir padidinti savo pajamas. Bendradarbiaukite su Mesoderma ir sužinokite, kaip patobulinti savo įgūdžius.

Užpildų ir botokso injekcijų paklausa vis didėja, tačiau ne visi paslaugų teikėjai yra visiškai pasirengę jas atlikti. Sertifikavimas užtikrina pacientams, kad esate kruopščiai apmokyti. Sertifikavimo teikiamas užtikrinimas didina pacientų pasitikėjimą jumis kaip paslaugų teikėju, o tai svarbu, nes injekcijas reikia gali reikėti kartoti, kad būtų išlaikyta jų nauda. Kai pacientai gerai jaučiasi dėl jūsų įgūdžių, tai skatina juos sugrįžti ir taip užmegzti ilgalaikius santykius.

Kokius užpildus Mesoderma naudoja mokymų metu?

Lūpų pultinimo kursuose naudojami Teoxane kurti užpildai hialurono rūgšties pagrindu. Teoxane LipUnique kolekcijoje yra įvairių užpildų, tinkančių kiekvienam poreikiui ir visoms lūpoms, padedančių formuoti natūraliai atrodančias šypsenas. Unikalios dinaminės savybės ir Teosyal RHA® serijos elastingumas yra ypač pritaikytas tenkinti poreikius labai dinamiškų veido sričių ir tinka visiems injekcijų gyliams, įskaitant saugesnius paviršinių injekcijų būdus.

Už Teoxane produkcijos stovi aukštos kvalifikacijos mokslininkų, praktikų, tyrėjų ir ekspertų komanda, kuri ranka rankon dirba siekdama to paties unikalaus tikslo: propaguoti mokslinį požiūrį į užpildus ir dermokosmetiką, pagrįstą giliomis anatominėmis ir fiziologinėmis žiniomis, orientuotą į pacientų saugumą ir pasitenkinimą. Ši kolektyvinė patirtis leido sukurt unikalų Teoxane metodą, kuris leidžia pritaikyti savo techniką siekiant veiksmingų, natūralia atrodančių rezultatų.

Teoxane laboratorija pirmoji sukūrė susietąją hialurono rūgštį, padedančią sustiprinti ir apsaugoti odą, kartu užtikrinant optimalų jos drėkinimą. Sukurta pagal patentuotą procesą, unikali kryžminio ryšio technologija suformuoja porėtą kvėpuojantį tinklelį odos paviršiuje, kuris sulaiko vandenį ir palaiko geresnį odos drėkinimą, palyginus su standartine hialurono rūgštimi.

Lūpų putlinimo kursai populiarūs, nes putlios lūpos ir daili šypsena padeda spinduliuoti jaunystę, patrauklumą ir grožį. Taigi, pastebimas natūralaus įvaizdžio siekis visose amžiaus grupėse. Teoxane  tyrimai, pagrįsti moterų, besidominčių lūpų procedūromis, įžvalgomis, rodo, kad 73 % pacienčių nori natūraliai ir sveikai atrodančių lūpų. Užsiregistruokite Mesodermos organizuojamiems lūpų putlinimo kursams ir išmokite suteikti aukščiausios kokybės rezultatus!

Shopping Basket