Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Susigrąžinkite judėjimo laisvę su „Cellular Matrix“

Susigrąžinkite judėjimo laisvę su „Cellular Matrix“

Senstant žmogaus kūnas keičiasi, praranda dalį lankstumo. Sąnariai – ne išimtis. Jie dyla, o su amžiumi sąnario sutepimas tampa plonesnis ir mažiau slidus. Ilgainiui gali pasireikšti osteoartritas. O kas būtent tai yra ir kaip spręsti šią sveikatos problemą?

Kas yra osteoartritas?

Osteoartritas yra tipiškas nusidėvėjimas arba plonėjimas sąnario kremzlės, dažniausiai – kelio srityje. Dėl kelio sąnario kremzlės nusidėvėjimo kyla sąnario kapsulės uždegimas. Žinoma, tai gali sukelti skausmą ir jaunesniems pacientams, nes amžius nėra vienintelis rodiklis. Kiti rizikos veiksniai (nutukimas, įgimtas ar įgytas netinkamas sąnarių išsidėstymas ir pervargimas) taip pat gali lemti sąnario būklės suprastėjimą.

Osteoartrito gydymo galimybės

Sėkmingam osteoartrito gydymui galima naudoti įvairius produktus, pavyzdžiui, trombocitais praturtintos plazmos (PRP) arba hialurono rūgšties (HA) injekcijas. „Cellular matrix“ yra unikalus medicinos prietaisas, skirtas trombocitais prisotintai plazmai (REGENPRP) kartu su hialurono rūgštimi ruošti. Hibridinis osteoartrito gydymas naudojant „Cellular matrix“ duoda naudos dėl abiejų produktų sinerginio klinikinio poveikio. Medicinos prietaisas gaminamas Šveicarijoje ir naudojamas daugiau kaip 60 pasaulio šalių.

Jį sukūrė Regenlab® – pirmaujanti įmonė, gaminanti medicinos produktus, skirtus trombocitais prisotintos plazmos ruošimui. Regenlab teikia meistriškai sukurtus ir patentuotus medicinos prietaisus, skirtus trombocitais prisotintai plazmai ruošti, turinčius CE sertifikatą ir registruotus daugumos pasaulio nacionalinių agentūrų.

Kaip hibridinė osteoartrito terapija veikia su Cellular matrix®?

Nedidelis kraujo kiekis surenkamas tiesiai iš venos į medicinos prietaisą per specialiai sukurtą uždarą sistemą. Konkretūs kraujo komponentai atskiriami centrifuguojant. Patentuotas atskiriamasis gelis sudaro fizinį barjerą tarp kraujo komponentų. Organizmo regeneraciniai elementai, tokie kaip plazma ir trombocitai, atskiriami nuo uždegiminių kraujo elementų. Šis procesas vyksta uždaroje sistemoje, todėl gaunamas sterilus produktas.

Patentuotą REGENPRP ir hialurono rūgšties mišinį tiesiogiai suleidžia gydytojas, laikydamasis standartinių aseptikos rekomendacijų ir geriausios praktikos, taikomos švirkščiant priemonę į kelio sąnarį. Visą „Cellular matrix“ procedūros naudą ir regeneracinių biologinių procesų suaktyvėjimą galima pajusti tik po kelių savaičių, tačiau „Cellular matrix“ gydymas užtikrina ilgalaikį kelio osteoartrito simptomų pagerėjimą.

Kas yra REGENPRP®?

REGENPRP® yra paciento trombocitų koncentratas, paruoštas naudojant Regenlab medicinos prietaisus. Jis vertingas, nes trombocitai atlieka svarbų vaidmenį audinių atstatymo mechanizmuose. Jie teikia esminius augimo veiksnius, dalyvaujančius formuojantis naujiems audiniams. Be to, trombocitai taip pat skatina ląsteles gaminti naują ekstraląstelinį matriksą ir formuoti naujas kraujagysles. Plazmoje yra daug ląstelėms išgyventi būtinų veiksnių, pavyzdžiui, maistinių medžiagų, vitaminų, elektrolitų, hormonų, augimo veiksnių ir baltymų.

Hialurono rūgštis optimizuoja trombocitais prisotintos plazmos būklę, kad būtų suteikta papildomos naudos osteoartritu sergantiems pacientams. Tiek PRP, tiek HA plačiai naudojamos siekiant pagerinti sąnario sutepimą, moduliuoti uždegimą ir pakeisti sąnario katabolinę mikroaplinką, siekiant ne tik sumažinti klinikinius simptomus, bet ir sulėtinti osteoartrito progresavimą.

Naudojant PRP ir HA kartu, šis poveikis sustiprėja ir pailgėja. HA sukuria biologiškai aktyvų karkasą, kuriame trombocitai palaipsniui atpalaiduoja augimo veiksnius. REGENPRP neturi neigiamos įtakos mechaninėms, elastinėms ar klampiosioms HA savybėms. „Cellular matrix“ yra unikali, teisės aktų nustatyta tvarka patvirtinta, patentuota technologija leidžianti saugiai, uždarame cikle paruošti ląstelėms palankų PRP-HA tinklą, kuriame trombocitai ir plazmos komponentai išlieka. CM-PRP-HA turi puikų saugumo profilį klinikinėje praktikoje.

Patarimai, kaip išvengti tolesnio sąnarių nusidėvėjimo, kad palaikytumėte savo gydymą:

  1. Mitybos pokyčiai siekiant sumažinti svorį.
  2. Venkite greitų sukamųjų judesių ir skausmingų lenkimo padėčių.
  3. Gali padėti reguliari sąnarius tausojanti mankšta, pavyzdžiui: vaikščiojimas, plaukimas, važinėjimas dviračiu, šokiai.

Apibendrinant galima teigti, kad hibridinė terapija suteikia galimybę ištrūkti iš užburto osteoartrito rato. „Cellular matrix®“ yra unikali technologija, kuri sujungia du perspektyviausius natūralius gydymo būdus – PRP ir HA.

Shopping Basket