Maisto papildai

Natūralūs maisto papildai

Profesionalūs aminorūgščių papildai sveikatai ir grožiui

Natūralūs ir ekologiški maisto papildai

Maisto papildai su didelės koncentracijos kolagenu 

Veganiški maisto papildai sveikatai ir grožiui

Maisto papildai – tai vitaminai ir mineralai gerai savijautai ir grožiui. Papildai reikalingi, nes kūnui suteikia medžiagas, kurių gali trūkti dėl įvairių vidinių ar išorinių veiksnių, todėl tai yra efektyvus būdas išlaikyti gražią odą, plaukus ir darnią organizmo veiklą. Šios medžiagos papildo organizmą vertingais ingredientais, kurių neįsisaviname kitais būdais.

Maisto papildai gali būti universalūs, skirti bendros organizmo veiklos gerinimui arba sprendžiantys kokią nors konkrečią problemą: sutrikusią žarnyno veiklą, prastą miego kokybę, sunkumus siekiant atsikratyti viršsvorio arba celiulito. Grožį puoselėjantys papildai ir vitaminai gali stebėtinai pagerinti plaukų, nagų ir odos būklę. Vitaminai imuniteto stiprinimui ypač vertingi šaltuoju metų laikotarpiu, kadangi padeda apsaugoti organizmą nuo susirgimų, o susirgus padeda greičiau atgauti jėgas.

Žmogaus išvaizda atspindi jo savijautą – sergantis, pavargęs ir išsekęs žmogus lengvai atpažįstamas iš papilkėjusios, gyvybingumą praradusios veido odos, paraudusių akių, pasišiaušusių plaukų, lūžinėjančių nagų. Toks žmogus neskiria pakankamai dėmesio ir laiko savo kūno priežiūrai, jo organizmui trūksta svarbių medžiagų.

Pagrindiniai veiksniai, darantys įtaką mūsų išvaizdai ir savijautai yra netinkama mityba, stresas, oro tarša, ydingas gyvenimo būdas, nepakankamas kiekis kokybiško poilsio. Gyvenant tokiomis sąlygomis ilgą laiką organizme pastebimas hormonų disbalansas, imuniteto nusilpimas, plaukai praranda tvirtumą, blizgesį, žmogaus kūnas patiria nuolatinį stresą ir įtampą. Tuomet pagalbos ranką ištiesia maisto papildai.

  • Natūrali sudėtis, kurioje nėra GMO, konservantų, nanodalelių ar naftos chemijos.
  • Patikimi, atsakingi, pasaulyje gerai žinomi ir vertinami gamintojai.
  • Gerai apgalvota sudėtis, praturtinta grynomis, natūraliomis aktyviomis medžiagomis.
  • Platus pasirinkimas – kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį produktą.
  • Aukštos kokybės produktai, kurių efektyvumas buvo įrodytas moksliniais tyrimais.