Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Triwings – šviesoje slypinti geros savijautos paslaptis

Triwings – šviesoje slypinti geros savijautos paslaptis

Šviesos nauda gerai žmogaus savijautai yra žinoma nuo pat Antikos: dar Senovės Graikijoje, Romoje ir Egipte sergantiems pacientams gydytojai saulės vonias rekomenduodavo kaip universalų vaistą nuo daugelio susirgimų. Žinoma, nuo tų laikų medicina nepaprastai patobulėjo ir daugelis tuo metu taikytų gydymo metodų šiolaikiniams žmonėms kelia šypseną arba baimę.

Ir vis dėlto, tie gydytojai buvo teisūs: saulės šviesa iš tikrųjų gerina žmogaus sveikatą ir teigiamai veikia emocinę būklę: suteikia energijos, pakelia nuotaiką.

Norite jaustis gerai? Apgaubkite save šviesa

Daugybė žmonių pastebi suprastėjusią savijautą šaltuoju metų laiku – viena iš šio reiškinio priežasčių yra būtent saulės šviesos stygius. Kompensuodami šį trūkumą galime pasitelkti LED šviesos terapiją, kuri, visai kaip saulė, teigiamai veikia žmogaus sveikatą ir grožį. Saulės šviesos terapija niekada neprarado populiarumo, tačiau XX a. antroje pusėje ji buvo modernizuota: 1960 metais buvo išrasti šviesą skleidžiantys lazeriai, šis prietaisas padėjo pamatą šiuolaikinių LED lempų sukūrimą.

Triwings LL – tai yra unikali, LED šviesą skleidžianti lempa su 8 spalvų bangomis, stipriausia tokia pasaulyje. Lempą sukūrusi įmonė yra fotobiomoduliacijos pradininkė, kurios darbo sritis – vienu metu skleidžiamų spalvų sinerginio poveikio optimizavimas. Vienu metu naudojami skirtingų spalvų 1-3 LED šviestuvai padeda spręsti pačias įvairiausias sveikatos ir estetines problemas. LL lempa yra jokio šalutinio poveikio neturintis įrenginys, todėl ja atliekamų procedūrų naudą gali pajusti ir pačios jautriausios odos savininkai.

LED lempos veikimo principas

Veikdami žmogaus audinius šviesos diodai sukelia tarpląstelines, fiziologines, fotobiochemines reakcijas ir stimuliuoja ląsteles. LED šviesa stimuliuoja fibroblastų veiklą, prailgina senstančių ląstelių gyvybingumo veiklą – tai suteikia galimybę joms ilgiau gaminti kolageną ir elastiną – vienus svarbiausių elementų, kurie yra atsakingi už odos elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą. Senstant fibroblastų aktyvumas mažėja, dėl šios priežasties atsiranda raukšlės, oda glemba. Taigi, siekiant kuo ilgiau džiaugtis jaunai atrodančiu veidu yra svarbu kuo ilgiau išlaikyti fibroblastus aktyvius.

Triwings įrangos veikimo metu yra skeidžiama didelio tankio aterminė šviesa nenutrūkstamu arba impulsiniu būdu, tai leidžia išvengti odos pripratimo prie gydymo bei hiperalgezinio poveikio. LED šviesa – jau daugiau nei dešimtmetį žinomas audinių gydymo būdas, pirmiausia pradėtas taikyti gydant aktininę kerastozę, ikivėžinius odos pažeidimus.

Šiuolaikinė LL lempa atlieka šias funckijas:
* greitina audinių regeneraciją;
* stimuliuoja ląstelių medžiagos apykaitą;
* greitina žaizdų gijimą;
* aktyvina limfos apykaitą;
* stimuliuoja mikrocirkuliaciją;
* slopina uždegimą ir mažina skausmą;
* gydo lėtines infekcijas;
* kūno gydymas dermatologijos, ginekologijos, traumatologijos ir kineziterapijos srityse.

Taip pat buvo įrodyta, kad Triwings LL lempa efektyviai šalina strijas – naujas ir senas, baltos ir rausvos spalvos strijų ryškumas sumažėja iki 80 %. Lempa taip pat stabdo viso kūno senėjimą bei gydo pūslelinę ir kitokius spuogus. Fotodinaminę terapiją galima paprastai suderinti su kitomis procedūromis arba naudojant papildomas priemones, pvz. odos stangrinimui palanku pasitelkti organininį silicį ir vitaminą C. LL lempa atlieka daug dermatologinių procedūrų: lygina odos atspalvį ir šalina senėjimo dėmes, mažina cheminio pilingo šalutinį poveikį ir greitina odos gijimą, gydo venų varikozę, opas, nudegimus, chirurgines žaizdas ir dar daugiau.

Skirtingų spalvų nauda sveikatai

Triwings LL lempą sudaro 8 spalvų šviesos, kurios pasižymi skirtingu ilgiu bei atliekamomis funkcijomis. Trumpiausia, violetinė šviesa (415 nm) veikia odos epidermio sluoksnį: gydo spuogus bei kitus odos uždegimus, padeda sulėtinti senėjimo procesą, mažina pigmentacijos ryškumą, turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių.

Mėlyna šviesa (470 nm) taip pat veikia epidermio sluoksnyje, ši spalva yra tinkama aknės, psiorazės, pūslelinės gydymui bei turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių.

Geltona šviesa (565 nm) veikia odos epidermio ir dermos sluoksnius: skatina kolageno sintezę, padeda sulėtinti senėjimo procesą, sumažina randus, eritemą ir fotopažeidimus.

Oranžinė šviesa (590 nm) veikia odos epidermio ir dermos sluoksnius: skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda sulėtinti senėjimo procesą, sumažina odos paraudimą, malšina uždegimo požymius ir sudirgimą.

Raudona šviesa (630 nm) veikia odos epidermio ir dermos sluoksnius: skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda sulėtinti senėjimo procesą, gerina deguonies įsisavinimą bei anglies dioksido šalinimą, sumažina po procedūrų pasireiškiantį odos sudirgimą.

Infraraudona šviesa (830 nm) vienintelė pasiekia visus tris odos sluoksnius: epidermį, dermą ir gilųjį sluoksnį. Ši šviesa greitina mėlynių, randų gijimą, mažina sąnarių skausmą, malšina uždegimą, didina ląstelių metabolizmą ir padeda iš organizmo pašalinti toksinus, suteikia atpalaiduojantį poveikį bei turi antibakterinių, priešuždegiminių savybių.

Triwings LL lempa – atraskite skirtingų spalvų šviesos naudą grožiui ir sveikatai!

Shopping Basket